Ремонт квартир “під ключ”

Ремонт квартир "під ключ"

З чого складається ремонт “під ключ”

Ремонт “під ключ” включає в себе повністю всі процеси. Якщо це новобудова, то ремонт починається із заливання стяжки,  штукатурення стін, проведення труб. Якщо потрібно повнісю змінити вигляд всередені квартири в хрущовці або сталінці, чи то польський або австрійський будинок, то тут ремонт починається із демонтажу непотрібних перегородок або стін (якщо є), збивання старої плитки і штукатурки. Далі проводиться по всій квартирі електрика і встановлюються всі потрібні електроприлади. Потім робляться всі потрібні оздоблювальні роботи: кладеться плитка, стелиться підлога, клеються шпалери, фарбується, робиться стеля, ставляться двері, монтуються світильники. Після всіх робіт вивозиться  сміття і робиться генеральне прибирання.

В чому переваги ремонту “під ключ”

Найголовнішою перевагою є те, що ремонт робить одна бригада майстрів і тому всі роботи є заздалегідь продуманими і узгодженими між собою.
Бо якщо електрику ставить Вася, сантехніку – кум, а підлогу ще хтось інший, то зазвичай кожен старається зробити так, щоб йому було ту роботу зробити легше і зручніше, не думаючи, що після нього іншим майстрам може ускладнити роботу.

Тому, якщо ремонт роблять майстри з “Інпро”, то ви можете не переживати, що щось піде не так. З нами працюють тільки професіонали, і ми застосовуємо тільки новітні методи роботи, використовуємо тільки якісні матеріали та інструменти